Discussbot

Discussbot چیست؟ در نسخه جدید تلگرام دکمه کامنت گذاشتن زیر پست ها با کمک ربات Discussbot امکان‌پذیر شد. اضافه کردن نظرات به این صورت است که این بات هر پستی که در کانال منتشر شود به صورت خودکار دکمه Add comment را اضافه می‌کند و کاربران امکان ثبت نظر خود را خواهند داشت

اگر تا به حال در بعضی کانال‌ها زیر پست‌ها را مشاهده کرده باشید دکمه Add comment را مشاهده می‌کنید که کاربران با آن می‌توانند زیر هر پست یک نظر بزارند. اگر شما هم یک چنل دارید و دلتون می‌خواد از این قابلیت استفاده کنید آموزش زیر به شما کمک خواهد کرد.

آموزش اضافه کردن کامنت در تلگرام

ابتدا ربات discussbot@ را در تلگرام جستجو کرده و استارت کنید. سپس وارد کانال خود شوید و علامت مداد یا پایین Administrators را انتخاب کنید. بهتر است تلگرام خود را به نسخه آخر بروزرسانی نمایید.

اضافه کردن کامنت در تلگرام

از قسمت ادمین‌ها گزینه Add Admin را بزنید (همون اضافه کردن ادمین یا مدیر)

کامنت گذاشتن در تلگرام

حالا مانند عکس زیر تو بخش سرچ یا همون ذره‌بین آیدی Discussbot@ را سرچ کنید و پس از نمایان شدن ربات آن را انتخاب کنید. همونی که دورش خط کشیدم را انتخاب کنید

ربات @discussbot

دسترسی‌ها را مطابق زیر تنظیم کرده و اوکی بزنید تا بات به درستی به چنل شما اضافه شود.

اضافه کردن کامنت در تلگرام

از وقتی که اینکارو کردید هر پستی در کانال منتشر کنید دکمه Add comment به صورت خودکار زیر پست قرار میگیرد. هر تعداد کامنت هم درج شود مطابق شکل زیر تعداد آن مشخص است

دکمه Add comment

آیا بات کامنت در تلگرام امنیت دارد؟

دوستان ربات Discussbot کاملا رسمی بوده و تیک آبی دارد. امنیت آن بسیار بالا است و هیچ مشکلی برای کانال شما ایجاد نخواهد کرد. هر وقت هم که منصرف شدید براحتی آن را از چنل خود پاک کنید.

برای ثبت نظر در کانال تلگرام چیکار کنیم؟

برای درج نظر و یا مشاهده دیدگاههای دیگران پس از لمس دکمه comments مرورگر باز خواهد شد و حتما باید به وی پی ان وصل باشید تا صفحه باز شود. این سایت در ایران فیلتر است پس اگر مثلا با پروکسی به تلگرام وصل هستید نمیتوانید نظرات را مشاهده کنید. هر کانالی که عضو آن باشید امکان نظرگذاشتن و پاسخ به دیگران را دارید.

کامنت در تلگرام

اگر برای دفعه اول کسی بخواهد که برای یک پست نظری درج کند، ربات دسترسی‌هایی از او میگیرد که جایی نگرانی نیست، با تایید کردن دسترسی وارد یک صفحه‌ وب می‌شود که در آنجا میتواند نظر خود را درج کند، و یا نظر دیگران را لایک کند. هرکس لایک بیشتری جمع کند دیدگاهش به صدر لیست خواهد آمد.

آیا تمام پست‌ها به دکمه نظرات مجهز می‌شوند؟

اضافه کردن کامنت در تلگرام مخصوص پست های جدید است و مطالب قدیمی پشتیبانی نخواهند شد. یعنی فقط پست‌هایی که بعد از ادمین کردن Discussbot در چنل قرار می‌دهید قابلیت نظر دادن را دارد.

بد نیست بدانید که

این تنها رباتی نیست که قابلیت کامنت گذاری در کانال تلگرام را ارائه کرده ولی تنها بات رسمی همین هست و بقیه شخصی هستند

امکان فیلتر نظرات مثلا الفاظ رکیک و … وجود ندارد ولی در صورتی که دیدگاهی مغاییر با قوانین کانال خود مشاهده کردید پاک کنید و آن شخص را از چنل خود ریمو کنید

سایت ما امکان خرید کامنت تلگرام با متن دلخواه را دارد

اضافه کردن کامنت در تلگرام با ربات Discussbot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *