پرش به محتوا
خانه » خرید کامنت برای تلگرام | افزایش نظرات【پروفایل ایرانی + زماندار】

خرید کامنت برای تلگرام | افزایش نظرات【پروفایل ایرانی + زماندار】

خرید کامنت برای تلگرام

با خرید کامنت برای تلگرام، پست‌های خود را پرمخاطب جلوه دهید. اگر یک یا چند پست دارید که میخواهید تعداد کامنت های ان افزایش یابد، از سرویس افزایش کامنت تلگرام ما استفاده کنید.

نکته اصلی سرویس ما اینجاست که اصلا فیک و تابلو نیست و تمام نظردهندگان کاربران ایرانی و فعال هستند. اگر شما از این سرویس استفاده کنید مدیر اون چنل یا دیگر اعضا متوجه نخواهند شد که شما دیدگاه خریده‌اید.

نظردهندگان دارای پروفایل و ایدی و اسم ایرانی هستند، روند نظردهی هم بصورت منظم و تابلو نیست. همانند افراد عادی در دقایق مختلف اقدام به نظر دادن میکنند. شما می‌توانید مشخص کنید که چه متنی یا جمله ای بنویسند و طی چه مدت انجام شود. پس فرصت استفاده از این سرویس باحال و از دست نده!!

پنل خرید کامنت تلگرام با نظردهندگان واقعی

شما هم می‌توانید از طریق آیدی زیر و هم از طریق فرم به ما درخواست دهید. تصمیم با شماست که کدوم مورد بهتر است. اگر تردیدی در سفارش و برای واقعی تر شدن پروسه نیاز به راهنمایی دارید همون ارسال پیام روش مناسب‌تری نسبت به پرداخت آنلاین است.

آیدی تلگرام ما : Socialnet_admin@

در صورتی که رمز دوم برای پرداخت ندارید یا درگاه با مشکل مواجه شد، به ما پیام بدید تا شماره کارت بدیم بهتون و بتوانید پرداخت کنید

"*" indicates required fields

قیمت هر دونه نظر 2.600 تومان هست. 50 تاش میشه 130 هزار تومان
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

متن کامنت های خریداری شده چیست؟

همانطور که در فرم بالا گفتیم، شما می‌توانید متن کامنت‌ها را خودتان انتخاب کنید. یعنی هرچی که مد نظر شماست بنویسید. یا می‌توانید یک الگوی کلی بدهید که متن مثلا ده تاش فلان و ده تاش فلان باشد. پس ما دست شمارو باز گذاشتیم تا اینکه نظرات پست موردنظر شما بسیار واقعی به نظر برسد و طوری که هیچ کس شک نکند.

خرید کامنت ایرانی برای تلگرام

افزایش نظرات چگونه انجام می‌شود؟

با کمک این سرویس هر نوع متنی که دلتون بخواد زیر پست‌ها قرار می‌دهیم. اکانت‌های نظردهنده ایرانی با عکس پروفایل هستند و هیچ فرقی با افراد عادی جامعه ندارد. اگر وقت شما زیاد باشد که نظرات بصورت تصادفی و در ساعات مختلف قرار داده خواهد شد.

حتما نیاز نیست پست کانال شما باشد. هر پستی از هرکانالی هم باشد قابل انجام است به شرطی که کامنت‌های درخواستی شامل محتوای مستهجن، توهین و مخالف قوانین کشور ما نباشد.

چرا خرید کامنت تلگرام از سایت ما؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، سرویس خرید کامنت تلگرام ما برخلاف اکثر سرویس های دیگر از نظردهندگان ایرانی و فارسی استفاده می‌کند. یعنی اینجوری نیست که تابلو بشید و افرادی فیک و خارجی بیان زیر پست موردنظر شما نظر بزارند. پس شما خیالتون از بابت واقعی بودن افرادی که کامنت میدن، راحت است. همچنین سایت ما دارای یک پشتیبانی 24 ساعته است که برای واقعی جلوه دادن هرچه بیشتر کار شمارو راهنمایی خواهد کرد.

نظرات در تلگرام چه تاثیری دارد؟

استفاده از نظرات در شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد تا نظرات، انتقادات، یا بازخوردهای خود را در مورد مطالب مختلف به اشتراک بگذارند. نظرات در تلگرام می‌توانند تأثیر قابل توجهی بر فروش محصولات و اعتماد کاربران داشته باشند. این تأثیرات را می‌توان به چندین بخش مختلف تقسیم کرد :

1. افزایش اعتماد و اعتبار

نظرات مثبت کاربران می‌تواند به افزایش اعتماد ممبرها به محصول و برند کمک کند. وقتی افراد می‌بینند که دیگران از محصول راضی هستند و تجربیات مثبتی داشته‌اند، احتمال خرید آنها افزایش می‌یابد. این نظرات به عنوان نوعی تضمین عمل می‌کنند و می‌توانند شک و تردید خریداران را کاهش دهند.

2. بازخورد و بهبود محصولات

نظرات کاربران می‌توانند به عنوان منبعی ارزشمند برای بازخورد مستقیم و بهبود محصولات عمل کنند. ممبرها می‌توانند از این نظرات برای شناسایی نقاط ضعف و قوت محصولات چنل شما استفاده کنند و در تصمیم نهایی اونها تاثیرگذار باشد

3. ترویج و تبلیغ توسط کاربران

کاربرانی که نظرات مثبتی درباره محصولات شما می‌نویسند، در واقع به طور غیرمستقیم برای شما تبلیغ می‌کنند. این تبلیغات دهان به دهان می‌تواند بسیار موثر باشد و فروش شما را افزایش دهد.

4. اثرگذاری نظرات منفی

البته باید توجه داشت که نظرات منفی نیز می‌توانند تأثیر زیادی داشته باشند. نظرات منفی می‌توانند به کاهش اعتماد مشتریان و کاهش فروش منجر شوند. بنابراین اگر تعداد نظرات منفی غیرمنصفانه دارید می‌توانید با خرید کامنت اونهارو کمرنگ و دروغگو کنید.

5. ایجاد جامعه‌ی مشتریان وفادار

تعامل با مشتریان و پاسخ به نظرات آنها می‌تواند به ایجاد جامعه‌ای از مشتریان وفادار کمک کند. این مشتریان نه تنها خودشان به خرید ادامه می‌دهند، بلکه ممکن است محصولات شما را به دیگران نیز توصیه کنند.

به طور کلی، نظرات تلگرام در کنار افزایش ری اکشن می‌توانند نقش مهمی در استراتژی بازاریابی و فروش برندها ایفا کنند و استفاده صحیح و مدیریت موثر آنها می‌تواند به افزایش فروش و موفقیت برند کمک کند.

سوالات متداول

آیا کامنت‌ها دائمی هستند؟

بله، تمامی نظرات اعمال شده برای همیشه هستند و با گذشت زمان پاک نخواهد شد.

آیا می‌توانیم به هر زبانی نظر بخریم؟

بله شما می‌توانید به زبان رسمی هر کشوری که دلتون می‌خواد سفارش دهید

امکان ویرایش نظرات وجود دارد؟

تا 48 ساعت امکان ویرایش نظرات اعمال شده با هزینه وجود دارد و پس از اون هم باید بررسی کنیم تا در صورت امکان براتون ادیت کنیم

چقدر طول می‌کشه سفارش ما انجام بشه؟

چون اینکار بصورت دستی هست، پس طبیعی هست که زمانی 24 ساعته بخواهد. مگر در موارد خاصی که بخواهید بصورت رگباری انجام شود.

چگونه کامنت تلگرام را فعال کنیم؟

از نسخه 5.7 به بعد بود که امکان افزودن کامنت به پست‌های تلگرام فراهم شده است.

در تلگرام، این ویژگی به عنوان “نظرات” یا “کامنت‌ها” شناخته می‌شود و از ورژن‌های جدید تلگرام در دسترس قرار گرفته است. برای فعال‌سازی نظرات در یک کانال یا گروه در تلگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد کانال یا گروه مورد نظر خود شوید.
  2. در بالای صفحه، به قسمت پیکربندی گروه یا کانال بروید. (ممکن است در گروه با کلیک بر روی عنوان گروه و در کانال با لمس نام کانال امکان پذیر باشد.)
  3. در صفحه تنظیمات، گزینه “نظرات” یا “کامنت‌ها” را پیدا کنید و آن را فعال کنید.
  4. ذخیره تغییرات را بزنید.

پس از انجام این مراحل، اعضا و بازدیدکنندگان می‌توانند نظرات خود را در پست‌ها ارسال کنند.