پرش به محتوا
خانه » خرید کامنت برای تلگرام | افزایش نظرات زیر پست Comment

خرید کامنت برای تلگرام | افزایش نظرات زیر پست Comment

با خرید کامنت برای تلگرام پست‌های خود را پرمخاطب جلوه دهید. منظور نظر زیر مطالب که با کمک Comment درج میشود هست که ما آن را افزایش می‌دهیم. این سرویس بهتون کمک می‌کنه اگر یک پست خاصی دارید و دلتون میخواد نظرات زیر اون زیاد بشه اینکارو براتون انجام میده. خب نکته اصلی اینجاست که اصلا فیک و تابلو نیست و تمام نظردهندگان کاربران ایرانی هستند و فعال و مدیر اون چنل یا دیگر اعضا متوجه نخواهند شد که شما دیدگاه خریده‌اید.

از نسخه 5.7 به بعد بود که امکان افزودن کامنت به پست‌های تلگرام فراهم شده است. در واقع با استفاده از این قابلیت کاربران میتوانند زیر پست های کانال کامنت بزارند. البته مدیر کانال می‌تونه این قابلیت و غیرفعال کند.

افزایش نظرات چگونه انجام می‌شود؟

با کمک این سرویس هر نوع متنی که دلتون بخواد زیر پست‌ها قرار می‌دهیم. اکانت‌های نظردهنده ایرانی با عکس پروفایل هستند و هیچ فرقی با افراد عادی جامعه ندارد.

حتما نیاز نیست پست کانال شما باشد. هر پستی از هرکانالی هم باشد قابل انجام است به شرطی که کامنت‌های درخواستی مخالف قوانین کشور ما نباشد.

نرخ کامنت ها چگونه است؟

در صورتی که رمز دوم برای پرداخت ندارید یا درگاه با مشکل مواجه شد، به ما پیام بدید تا شماره کارت بدیم بهتون و بتوانید پرداخت کنید

"*" indicates required fields

قیمت هر دونه نظر 2.600 تومان هست. 50 تاش میشه 130 هزار تومان
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برای سفارش و کسب اطلاع بیشتر از طریق پشتیبانی به ما در تلگرام پیام بفرستید. ( آیدی تلگرام ما : Socialnet_admin@ )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *