تقلب در رای گیری تلگرام

 

بات های رسمی تلگرام LIKE و VOTE هستند و امکان تقلب در نظرسنجی تلگرام که با این بات ها ساخته شده است اصلا امکان پذیر نیست. این بات ها را نمیتوان دستکاری کرد و نتایج را کم و زیاد کرد. حتی مدیر کانال هم امکان تقلب در رای گیری را ندارد. اصولا هک لایک در تلگرام اینطور معنی میشود که شخصی تعداد امتیاز بالایی دارد پس حتما هک کرده و این جور چیزاف ولی این درست نیست و رقیب شما نمیتواند همینجوری امتیاز خود را دستکاری کند و بالا ببرد. اگر شخصی تعداد مثلا 700 رای دارد باید بدانید که همین تعداد پست او را لمس کردند تا به این صورت زیاد شود.

هک ربات لایک

گاهی اوقات بعضیا فکر میکنند میتوانند امتیاز یکی و کم کنند و به دنبال هک نظرسنجی تلگرام هستند که همانطور گفتیم در بات های گفته شده که رسمی هم هستند این امکان اصلا وجود ندارد که بتوانید تقلب کنید. اما همانطور که میدانید در تلگرام میتوان با دانش برنامه نویسی bot های زیادی طراحی کرد و بعضی کانال ها با همون بات های طراحی شده نظرسنجی درست میکنند و امکاانات بیشتری هم به آن اضافه میکنند که اینها امکان دستکاری از طرف سازنده بات وجود دارد و شاید اقدام به تقلب کند. تا اینجا میدانیم که pollbot like vote رسمی هستند و اطلاعی از بقیه ربات ها نداریم.

اگر به دنبال این هستید که آمار لایک خود را بالا ببرید میتوانید با ما تماس بگیرید تا با راه درست و به دور از هک و اینجور چیزا برای شما انجام دهیم

Post Author: Admin

3 Replies to “تقلب در نظرسنجی تلگرام”

  1. سلام میتونم تو نظر سنجی رای بیشتری بگیرم یعنی رای اضافه بگیرم تقلب کنم

    1. بالا توضیح دادیم امکان تقلب نیست ولی میشه بیشترش کرد که اونم تقلب محسوب نمیشه و روش خودشو داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may also like

برنامه Telegram Seener نرم افزار سین زدن پست های کانال

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام برای کامپیوتر (Telegram Seener)

آموزش دیلیت اکانت تلگرام کامل و همیشه Deleted Account Telegram

روش دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟ برای دیلیت اکانت تلگرام

لایک برای چالش مسابقه | لایک برای رای گیری

لایک برای چالش مسابقه یا لایک برای رای گیری میخواهید