پرش به محتوا
خانه » خرید لایک و رای نظرسنجی تلگرام تضمینی و فوری [از 5 هزار تومان]

خرید لایک و رای نظرسنجی تلگرام تضمینی و فوری [از 5 هزار تومان]

خرید لایک و رای نظرسنجی تلگرام

اگر در یک نظرسنجی یا چالشی شرکت کرده باشیم، احتمالا نیاز داریم تا آمار یک گزینه یا پست و افزایش دهیم. ما این بخش را برای خرید رای نظرسنجی تلگرام و یا لایک پست قرار دادیم که بصورت ویژه اینکارو برای شما انجام خواهیم داد. پس در صورتی که در مسابقه یا رای گیری شرکت کردید و قصد دارید برنده شوید، این کار را به سایت “لایک 98” بسپارید.

هیچ تفاوتی در نوع ربات برگزار کننده رویدادی که در اون شرکت کردید وجود ندارد. هرنوع ربات غیررسمی و رسمی مانند Vote، Like، Poll، Quiz و … که باشد و چه در کانال خصوصی باشد یا عمومی، توسط پنل ما قابل انجام است.

مزیت سایت ما این هست که در کنار رای فیک یک بخش رای واقعی و ایرانی هم قرار دادیم که در کمتر سایتی این خدمات را مشاهده خواهید کرد.

نحوه خرید لایک و رای نظرسنجی تلگرام

همانطور که گفتیم هرنوع رویداد محلی، ورزشی، استانی، انتخاباتی توسط ما قابل پذیرش هست. و ما به 2 صورت قادر به دریافت سفارش هستیم. اگر زیاد بلد نیستید و نیاز به راهنمایی دارید که روش اول یعنی ارتباط با ما را انتخاب کنید تا ما بصورت ویژه شمارو راهنمایی کنیم. مزیت ارتباط با ما این هست که ابتدا رویداد موردنظر بررسی شده و سپس بهترین روش برای اون را در نظرخواهیم گرفت.

1- سفارش لایک و رای با کارت به کارت

در صورتی که رمز دوم برای پرداخت ندارید یا درگاه با مشکل مواجه شد، به ما در تلگرام پیام بدید و پست یا نظرسنجی خود را برای ما ارسال کنید تا با بررسی و راهنمایی به شما بهترین انتخاب را پیشنهاد دهیم.

2- سفارش لایک و رای با پرداخت آنلاین

اگر که رمز دوم دارید و اهل پرداخت آنلاین هستید، از طریق فرم زیر موارد خواسته شده را درج کنید و سپس پرداخت را انجام دهید. البته که در این صورت هم امکان ویرایش سفارش را دارید.

خرید رای نظرسنجی

چرا باید برای نظرسنجی های تلگرام خود رای بخرید؟


تحریک کاربران به رای دادن در نظرسنجی شما کمی دشوار است. با این حال، حتی با رأی دادن بسیاری از مردم، نتایج ممکن است برای نتیجه ای که ممکن است برنامه ریزی کرده اید کافی نباشد. اگر به این فکر می کنید که چرا خرید رای در تلگرام می تواند ایده خوبی باشد، در اینجا برخی از دلایل اصلی برای بهره مندی از آن آورده شده است:

1- جذب مخاطب بیشتر

دارندگان کانال ها همیشه خواهان جذب مخاطبان بیشتر هستند. هر چه رای بیشتری در نتایج نظرسنجی خود داشته باشید، مهر تاییدی مبنی بر فعال بودن کانال شما و نشان دهنده اعتماد مردم به کسب و کار شما هست.

پس همیشه سعی کنید که با نظرسنجی‌هایی که ایجاد می‌کنید، اعتماد مردم را بیشتر جذب کنید تا کسب و کار خود را رونق ببخشید.

2- ممبرهای شما بیشتر میشه

نظرسنجی می تواند به شما کمک کند تا تعاملات افراد با کانال یا گروه شما بیشتر شود. به این ترتیب، می توانید شاهد افزایش روزافزون ممبرهای کانال خود باشید. افزایش تعامل شما می‌تواند به شما کمک کند اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید و دید مردم نسبت به فعالیتی که انجام می‌دهید را تغییر دهید.

3- افزایش محبوبیت کانال خود

به هر دلیلی که کانال تلگرامی خود را ایجاد کرده‌اید، می‌توانید با خرید رای نظرسنجی تلگرام، محبوبیت کانال خود را افزایش دهید. نظرسنجی‌ها یکی از بهترین روش‌ها برای جلب توجه اعضای جدید هستند.

مردم تمایل دارند به کانال‌هایی که دارای تعداد افراد راضی بیشتر هستند، وارد شوند. مثلا اگر شما 100 رای برای رضایت محصول خود بخرید، این به اعضای دیگر نشان می‌دهد که کسب و کار شما قابل اعتماد هست.

4- صرفه‌جویی در زمان و تلاش

خرید رای نظرسنجی تلگرام به شما این امکان را می‌دهد که در زمان و تلاش خود صرفه‌جویی کنید. کانال شما بدون نیاز به صرف پول زیادی، شروع به رشد خواهد کرد. این روش برای افراد پرمشغله که دوست دارند کانال تلگرامی پرطرفداری داشته باشند اما وقت کافی برای کار روی آن را ندارند، مفید است.

خرید رای نظرسنجی تلگرام

چرا خرید لایک و رای از سایت “لایک98″؟

شاید سایت‌ها و سرویس‌های زیادی برای افزایش لایک و خرید رای‌ نظرسنجی رو دیده باشید اما تفاوت اصلی بین سایت ما و آن سایت‌ها اینه که لایک‌ها و رای‌های ما به صورت 100% واقعی و توسط اکانت‌هایی اعمال میشه که هیچ فرقی با یک شخص ندارد.

این اکانت‌ها عکس‌های واقعی پروفایل، آیدی، اسم پارسی و بعضی‌ها دارای بیوهای مختلف می‌باشد. همچنین لست سین‌های متفاوت دارند و همانند یک شخص واقعی عمل می‌کنند. شماره اکانت‌ها مخفی شده است و هرگز توسط ادمین‌های کانال قابل مشاهده نیست.

فرق ربات افزایش رای با پنل سایت ما چیست؟

در ظاهر فرقی میان ربات و پنل سایت ما وجود ندارد، رای فیک ما هم داریم و ربات هم دارد، ولی سایت ما سیستم رای واقعی هم دارد که برخلاف ربات رای فیک به شما این امکان را میده که از کاربران واقعی استفاده کنید. این کاربران در چالش و رای گیری هایی که رای دهندگان مشخص هستند، به کمک شما خواهد آمد.

ربات ها قادر به افزایش رای فیک در کانال خصوصی و یا بعضی گروه ها نیستند. اما سیستم ما 90 درصد گروههای خصوصی و انجام خواهد داد. همچنین سرعت ربات در مقایسه با پنل ما هیچ تفاوتی ندارد.

سوالات متداول قبل خرید رای تلگرام

چقدر زمان میبره؟

زمان انجام اینکار بستگی به درخواست شما دارد و شما انتخاب می‌کنید که مثلا 200 رای طی چه مدتی اعمال شود و یا در چند روز انجام شود. توجه کنید که در صورتی که مثلا طی 1 روز یا با سرعت کم و پایین را برای انجام کار انتخاب کردید و به هر دلیلی مسابقه کنسل شد، هرچی که مونده برای سفارش بعدی‌ رزرو خواهد شد.

خرید رای فیک یا واقعی؟

اگر در مسابقه شما رقبا قوی نیستن و تعداد آرا خیلی زیاد نیست و مدیر پیگیر هست بهتره از رای واقعی استفاده کنید ولی در صورتی که کار به بیش از 2 3 هزار لایک رسید از فیک استفاده کنید. در تشخیص لایک‌های ایرانی مدیر کانال ناتوان هست ولی فیک را می‌تواند تشخیص دهد.

چه نظرسنجی هایی میتونم سفارش دهم؟

هر نوع نظرسنجی در کانال و گروه عمومی و خصوصی مانند Poll Like Vote و ری اکشن‌ها … انجام می‌شود. نیازی نیست که حتما اون پست به ما فوروارد بشه، ما از داخل همون چنل می‌تونیم اینکارو انجام دهیم. کافیه لینک اون چنل یا پست و برای ما در تلگرام بفرستین. کلیه تعرفه های ما به تعداد است که در نظرسنجی به درصد تبدیل میشود

آیا مدیر کانال میفهمه لایک و رای خریدم؟

احتمال فهمیدن ادمین بسیار پایین است، در واقع اکانت‌های ما همه واقعی و دارای پروفایل ایرانی هستند هستند. فعال بودن اکانت‌ها باعث می‌شود که مدیر چنل اصلا به انها شک نکند. مهمترین عاملی که باعث می‌شود ادمین به شما اتهام تقلب بزند سرعت زیادشدن رای‌ها است.

کی می‌توانم سفارش دهم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت کنید. ما تعطیلی نداریم و همیشه برای ارائه خدمات حاضریم. پشتیبانی آنلاین، تماس تلفنی هم برای کسب اطلاع بیشتر قرار دادیم که میتوانید سوالات خود را بپرسید.

نکات مهم در مورد سفارش

 • زمان های بالا تقریبی است و اگر تمایل داشته باشید سریعتر یا چند روزه هم انجام می‌دهیم
 • برای کانال های عضویت اجباری درخواست ندهید
 • امکان کم شدن پست‌های ثبت شده وجود ندارد و تمامی عدد‌های ثبت شده برای همیشه ماندگار هستند
 • فقط می‌توانید پست خودتونو سفارش دهید و امکان هک کردن و کم‌کردن امتیاز‌های دیگر رقیبان وجود ندارد ولی دیس‌لایک می‌تونیم انجام بدیم
 • لایک‌ها و رای‌های‌ ایرانی ما کاملا واقعی هستند و دارای عکس و پروفایل و بیو هستند
 • نرم‌افزار افزایش لایک تلگرام و رای نظرسنجی موجود نمی‌باشدٰ روش کار ما با این‌ها نیست
 • انجام سفارشات همان روزی که درخواست داده‌اید انجام خواهد شد، اما اگر بخوایین می‌تونیم بعدا انجام بدیم
 • روش امتیازات دکمه شیشه ای و نظرسنجی‌ها ما به صورتی نیست که مدیر کانال متوجه شود و با ربات انجام نمیشود
 • سایت ما مسئولیت هرگونه اخلال در هنگام سفارش را به عهده میگیرد
 • در صورتی که هزینه واریز کردید و مسابقه شما تموم شد هزینه اگر بالای ده تومن باشد برمیگرده و یا می‌توانید هزینه باقی‌مانده را برای چالش‌های بعدی هم رزرو کنید
 • ما از پیام‌های رد‌و‌بدل شده بین شما و خودمون اسکرین‌شات نمی‌گیرم و در کانال قرار نمی‌دهیم
 • حداقل سفارشی که می‌توانید ثبت کنید 50 لایک است
 • برای بدست آوردن لینک پست روی علامت فلش کنار پست کلیک کرده و گزینه Copy Link را بزنید با اطمینان کامل از ما خرید کنید
 • پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی هفت روز هفته

چگونه اعتماد کنیم؟

اعتماد به یک سایت نتیجه تعامل مستمر، ارائه خدمات با کیفیت و احترام به حقوق کاربران است. این اعتماد نه تنها باعث افزایش رضایت کاربران می‌شود، بلکه زمینه‌ساز توسعه و رشد پایدار سایت نیز می‌گردد. سایت ما از سال 96 خدمات ارائه می‌دهد که یکی از قدیمی‌های گوگل می‌باشد.

نماد اعتماد سایت - Site trust symbol