خرید بازدید تلگرام

بهترین پنل بازدید برای خرید بازدید تلگرام، سایت ما برای سفارش افزایش ویو و سین پست‌های کانال با قیمت ارزان و تضمینی در خدمت شما می‌باشد. با خرید ویو برای چالش، مسابقات تلگرامی یا پست‌های آخر کانال خود عدد کنار قسمت علامتی چشمی آن را افزایش دهید. به صورت روزانه و بازدید خودکار برای 10 20 30 40 50 پست آخر کانال خود بازدید دائمی دریافت کنید با قیمت ارزان و مناسب.

اغلب کسانی که کانال جدید راه‌اندازی می‌کنند در ابتدا با خرید ممبر فیک، اعضای کانال را افزایش داده و چون یوزرهای فیک ویو ندارند با خرید بازدید، کانال را پربازدید و محبوب جلوه می‌دهند.

خرید سین تلگرام (بازدید) چگونه است؟؟

واژه سین یا دیدن که به زبان فارسی بازدید گفته میشود همان علامت چشمی پایین پست‌ها است. ادمین کانال پست‌های که در کانال قرار می‌دهد به ازای هر کسی که از آن دیدن کند یک بازدید اضافه میکند و تا بی‌نهایت میتواند زیاد شود. بازدیدهای یک پست فقط با دیدن اشخاص همون کانال افزایش نمیابد، هر کس در گروهها و پیام های فوروارد شده از آن دیدن کند بازدید اون پست افزایش می یابد.

فرض کنید یک کانال مسابقه برگزار کند و بگه هر کس بازدید آن بیشتر باشد اول است، پس شما باید همون پست را در بین دوستان، آشنایان، همکاران و … انتشار دهید تا بازدید آن زیاد شود. یا اینکه فوروارد کنید به گروه‌ها و از ادمین کانالی بخواهید که اون پست را مدت زمانی در چنل خودش قرار دهد که البته باید هزینه‌ی نسبتا زیادی برای اینکار بپردازید. با پخش تو گروهها هم با وجود ربات‌های ضداسپم کار سخت است و نهایت بتوانید کمی سین جمع کنید. بعضی وقتا نیاز به بازدید زیادی دارید و چنتا ویو جوابگوی نیاز شما نمیباشد پس باید چیکار کنیم؟

خرید سین تلگرام

بهترین کار اینه که از پنل‌های ارزان خرید ویو تلگرام استفاده کنید و بدون هیچ دردسر و وقت طلف کردنی به هر تعدادی که نیاز داشته باشید اون بنر را سین میزنیم و ویو آن را افزایش میدهیم. هر بنری که داشته باشید مثل تبلیغ چالش و … می‌توانیم بازدید اون را بالا ببریم، بدون اینکه کاری انجام دهید. فقط کافیست سفارش دهید و بنر خود را برای ما فوروارد کنید و بقیه کار را به ما بسپارید.

شما میتوانید بازدید را بین پست های خود تقسیم کنید، مثلا ده هزار بازدید خریداری کنید و بین ده پست آخر خود تقسیم کنید. کاملا اختیار با شماست که بازدید را برای یک پست یا چند پست تقسیم کنید

پنل خرید بازدید تلگرام

5 هزار بازدید

10 هزار تومان

تعداد: 1 یا 10 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

10 هزار بازدید

19 هزار تومان

تعداد: 1 یا 20 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

20 هزار بازدید

35 هزار تومان

تعداد: 1 یا 40 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

30 هزار بازدید

50 هزار تومان

تعداد: 1 یا 60 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

50 هزار بازدید

75 هزار تومان

تعداد: 1 یا 100 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

100 هزار بازدید

100 هزار تومان

تعداد: 1 یا 100 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

200 هزار بازدید

200 هزار تومان

تعداد: 1 یا 200 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

دلخواه

قیمت توافقی

تعداد: تا سقف 300 پست آخر

زمان انجام: دلخواه شما

ضمانت بازگشت وجه

ثبت سفارش

برای خرید بازدید پست تلگرام به ما در تلگرام پیام دهید

نکات مهم در باره افزایش سین تلگرام

  • 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پذیرفتن سفارشات هستیم
  • فرقی بین کانال عمومی و خصوصی نیست
  • افزایش سین تلگرام برای پست شما فقط در کانال ها و سوپرگروهها انجام میشود و ربات افزایش بازدید و اینجور چیزا در کار نیست.
  • افزایش ویو تلگرام برای پست های که با قوانین کشور مغایرت داشته باشند پذیرفته نخواهد شد.
  • سفارش شما در مدت 1 الی 2 ساعت پس از ثبت شدن انجام می‌شود
  • امکان هک و کم کردن بازدید پست تلگرام وجود ندارد.
  • افزایش بازدید عکس در تلگرام بصورت رایگان و زیر 5 هزار نداریم.
  • برای اطلاع بیشتر با ما در تلگرام گفتگو کنید
خرید بازدید تلگرام

چرا باید برای پست‌ها ویو بخریم؟

این یک امر بدیهی است مطالبی که بازدید بالایی دارند، دیگران را ترغیب به خواندن و انتشار آن مطلب میکند. این عامل باعث ماندگاری اعضا در کانال میشود و چنل هایی که مطالب و پست های آن سین بالایی داشته باشند موفقیت کانال و پیشرفت آن بیشتر خواهد شد. همیشه لازم نیست که ویو بخرید، بلکه باید با تولید محتوای خوب در آینده افراد را جذب کنید و چنل خود را گسترش دهید