پرش به محتوا
خانه » اضافه کردن ری اکشن به پست‌های تلگرام (ایموجی، قلب، لایک)

اضافه کردن ری اکشن به پست‌های تلگرام (ایموجی، قلب، لایک)

ری اکشن تلگرام

در آپدیت اخیر پیامرسان تلگرام برای نسخه‌های اندروید و iOS، کامپیوتر قابلیت ارسال ری اکشن به پیام‌ها در کانال و گروه اضافه شده است. در صورت فعال بودن Reactions در تنظیمات کانال یا گروه، افراد می‌توانند از بین ایموجی های از پیش فعال شده، یکی را انتخاب کنند. در واقع این قابلیت به شما کمک می‌کند که متوجه شوید مخاطبان شما چه واکنشی نسبت به محتوای ارسال شما دارند.

با فعال شدن ری اکشن‌، ایموجی قلب، لایک، آتش، تشکر، دست زدن و … زمانی که کسی لایک کند اون ایموجی به زیر به پیام‌ها در گفتگو اضافه خواهد شد، کاربران می‌توانند روی پست دوبار ضربه بزنند تا لیست ایموجی‌ها براشون ظاهر شود. خب حالا اگر مایل هستید که این قابلیت برای شما فعال شود ابتدا تلگرام خود را بروزرسانی کنید و سپس به ادامه آموزش توجه کنید.

آموزش فعال سازی ری اکشن تلگرام

اگر مدیر هستید و قصد دارید ری اکشن را فعال کنید ابتدا وارد گفتگوی خود شوید و سپس از طریق آیکون مداد در بالای صفحه به بخش Edit گروه بروید. (توجه کنید اگر مدیر نباشید نمی‌توانید آن را فعال کنید)

اضافه کردن ایموجی قلب به پست‌ها

در بخش Edit شما باید گزینه Reaction را داشته باشید. اگر این گزینه نبود یعنی اینکه نسخه فعلی که در حال استفاده از آن هستید هنوز قدیمی است. تنها کاری که لازم است انجام بدید این است که همین الان آن را بروزرسانی کنید. خب حالا اگر نسخه فعلی شما آپدیت هست وارد این گزینه شوید.

حذف ری اکشن از کانال

خب پس از ورود اگه تیک Enable Reactions خاموش بود اونو فعال کنید.

تنظیمات ری اکشن در تلگرام

بطور پیش فرض 16 ایموجی برای پست‌ها فعال خواهد شد که البته شما می‌توانید هر یک از ایموجی‌ها را که دوست ندارید استفاده بشه را غیرفعال کنید.

ایموجی های ری اکشن تلگرام

در تنظیمات گفتگو، از بخش Quick Reactions می‌توان ایموجی پیشفرض برای ارسال ری اکشن را انتخاب کرد که با دو ضربه پشت هم بر روی پیام، ری اکشن ارسال می‌شود.

اگر در گفتگوی نتوانستید ری اکشن بفرستید بدین معنا است که مدیرش این قابلیت و فعال نکرده است. پس شما و دیگر اعضا هم نمی‌توانید واکنشی نشان دهید.

منبع : Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *