چگونه لایک تلگرام را زیاد کنیم

شاید در یک مسابقه شرکت کرده اید و میخواهید بدانید که چگونه لایک تلگرام را زیاد کنیم؟ برای جمع کردن لایک چه روش هایی و باید بلد باشیم؟

همونطور که میدونین تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی خوب و پر از امکانات در کشور ما است که بیش از 200 میلیون کاربر هم در دنیا دارد، از تلگرام میشه به عنوان یک فرصت برای کسب درامد و فروش محصولات و ارائه خدمات استفاده کرد ، در کشور ما تلگرام پتانسیل بسیار بالایی برای جذب مشتری دارد و بسیاری از کانال ها برای فروش محصولات خود مسابقاتی را طراحی میکنند که یکی از انها مسابقه لایک است

شرکت کنندگان در این مسابقات باید برای رقابت رای بیشتری نسبت به بقیه داشته باشند و همه به دنبال این هستند که لایک تلگرام خود را بالا ببرند. اگر به دنبال این سوال هستید که چگونه لایک تلگرام را زیاد کنیم پس با ما همراه باشید.

چگونه لایک تلگرام را بالا ببریم

وقتی یک پست در کانال قرار میگیره اعضای اون کانال اقدام به رای دادن میکنند و طبق نظر خود عکسی یا عکس هایی را لاک میکنند ولی برای این که از بقیه جلو بزنید و سبقت بگیرید باید به فکر چاره ای دیگر باشید که یکی از راههای ان فرستادن اون پست برای دوستان و آشنایان است. به کانال خود بروید و بر روی فلش کنار عکستون کلیک کنید و تک تک مخاطبان خود را تیک بزنید و از اونا درخواست کنید تا به عکس شما امتیاز دهند و می بینید که طی مدت کمی امارتون میره بالا ولی بازم کم دارید پس باید چیکار کنید؟ این بار به سراغ گروهها بروید و اون عکس و بفرستید گروهتون و از اعضای اون گپ درخواست کنید که به شما امتیاز دهند و اگه دوست و اشنای شما چنلی دارند که مدیر ان هستند پس شانش با شماست چون با قرار دادن اون پست در چنل میتوانید خیلی لایک جمع کنید. اگر باز هم نتونستید به مقدار دلخواه برسید میتوانید با ما تماس بگیرید

روش های بالا بهترین کار برای جمع اوری رای در تلگرام است و به دنبال  لایک تقلبی در تلگرام نباشید چون ربات و برنامه ی خاصی برای اینکار نیست.

Post Author: Admin

13 Replies to “چگونه لایک تلگرام را زیاد کنیم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may also like

برنامه Telegram Seener نرم افزار سین زدن پست های کانال

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام برای کامپیوتر (Telegram Seener)

آموزش دیلیت اکانت تلگرام کامل و همیشه Deleted Account Telegram

روش دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟ برای دیلیت اکانت تلگرام

لایک برای چالش مسابقه | لایک برای رای گیری

لایک برای چالش مسابقه یا لایک برای رای گیری میخواهید