چالش هفت سین تلگرام

با فرا رسیدن نوروز 97 ضمن عرض تبریک و آرزوی سالی پر از خوبی و خوشی برای اون دسته از دوستانی که میخواهند تو چالش هفت سین در تلگرام شرکت کنند یک کانال ویژه داریم. شرکت کنندگان در این مسابقه باید تصاویر سفره هفت سین خود را برای ما بفرستند و ما اون ها را در کانال مربوطه قرار میدهیم تا تلاش کنید و آمار اونو بالا ببرید.

نوروز از قدیم در جغرافیای کشورمان ایران به عنوان جشن رسمی برگزار میشد. امروزه نوروز را در بیشتر کشورهای خاورمیانه، آسیای میانه، قفقاز، شبه قاره هند و بالکان جشن می‌گیرند. و به تدریج دامنه جغرافیایی حوزه نوروز بیشتر می‌شود. کشورهای ایران و افغانستان و تاجیکستان از جمله کشورهایی هستند که به صورت رسمی این عید باستانی همه ساله در آن ها انجام میشود. جغرافیای پهناور نوروز و همزمانی آن با بهار طبیعت در نیمکره شمالی و پیشینه ی باستانی آن و تاکید این جشن بر نوع‌ دوستی و مهرورزی در میان جهانیان، باعث توجه سازمان ملل متحد و دیگر کشورها به نوروز شد. در ۱۰ مه سال ۲۰۱۰ میلادی، مجمع عمومی سازمان ملل با گذراندن قطع‌ نامه‌ ای نوروز را به خاطر بزرگداشت آن توسط بیش از سیصد میلیون تن در بیش از ده کشور جهان به رسمیت شناخت. همچنین همایشی با نام جشن جهانی نوروز پدید آمده‌است که در آن سران کشورهایی که نوروز را جشن می‌گیرند گردهم می آیند و این بهار طبیعت را گرامی می‌ دارند.

بانوان محترم برای شرکت در مسابقه هفت سین ابتدا وارد چنل زیر شوید و سپس یک عکس از سفره خود با کیفیت بالا بگیرید و اونو برای ما بفرستید. مسابقه تا سیزده بدر (13 فروردین) ادامه دارد و در پایان افرادی که بازدید و آرای بیشتری داشته باشند برنده خواهند شد. ما برای چالش خودمون به هیچ وجه لایک نمیفروشیم و اگه از جای دیگه هم بخرید متوجه خواهیم شد.

 

بزودی چالش هفت سین در تلگرام برای شما آماد میشود …

چالش هفت سین در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *