ممبر اجباری تلگرام

 

یکی از روش‌ های متداول تبلیغات در تلگرام روش افزودن ممبر است که در این بخش به روش اد اجباری میپردازیم.

صاحبان کسب و کار و کسانی که برای معرفی محصولاتشون کانال زده اند تعداد زیادی عضو در کانال تلگرام علاوه بر افزایش اعتبار کسب و کار شما ، به برندسازی شما نیز کمک می‌ کند. با خرید ممبر اجباری تلگرام در کمترین زمان به تعداد اعضای کانال خود اضافه کنید.

در روش ممبر اجباری تلگرام افرادی که تلگرام دارند به صورت خودکار و بدون دخالت شخص به کانالتان افزوده می شوند، این روش همانظور که از اسمش پیداست اجباری است و افرادی که عضو کانال شما میشوند بدون اختیار وارد میشوند و مکن است ریزش بالایی نیز داشته باشد. در روش افزایش ممبر اجباری تمامی ممبرها و کاربران اضافه شده واقعی و ایرانی هستند ولی چون خبرندارند که وارد شده اند مقدار ویو در هنگام عضوگیری پایین است و بعد مدتی که افراد فهمیدند در کانال شما عضو هستند هر کسی که خاست عضو می ماند و هرکسی که نخواست هم خارج میشود. البته بدانید که در این روش افزوده شدن تعداد اعضای کانال به معنی فعالیت آنها نیست و لی چون مقدار k کانال شما زیاد میشود بسیار کمک کننده است.

عضوگیری به روش اد اجباری و بازدید از پست‌ های چنل شما بستگی به نوع کانال و محتوای آن دارد. همانطور که گفتیم از آنجایی که اعضا به طریقه اجباری (بدون اجازه) وارد کانال شما می‌شوند میزان بازدید از پست‌ های شما نامعلوم خواهد بود و تضمینی بر تعداد دقیق ان نیست.

 

اد اجباری تلگرام

 

مهم ترین نکته این است که خرید ممبر اجباری تلگرام برای اونایی که کانال صفر و کسانی که میخواند یه روزه برن بالا مفید است و برای فروش محصولات خوب نیست و توصیه نمیشود. اگر کانال جدید زدید از این روش میتوانید بالا بیایید و اگر یه کانال موزیک یا سرگرمی هم دارید و میخواهید سریع رشد کنید از این روش اضافه استفاده کنید که بسیار ارزانتر از سایر روش ها است.

 

برای خرید ممبر اجباری تلگرام کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

خرید ممبر اجباری تلگرام