خرید لایک تلگرام

 

تعرفه لایک تلگرام چگونه است؟

اگر نمیتوانید از رقیب خود در مسابقات تلگرام ی پیشی بگیرید و یا میخواهید در نظرسنجی شهر خودتان اول شوید بهترین کار گرفتن لایک است که در سریعترین زمان و بدون دردسر از همه جلو بزنید و برنده شوید. شاید خودتان هم بتوانید مقداری جمع کنید ولی مسلما برای پیشی گرفتن از بقیه کافی نیست و بهتر است که خرید رای در تلگرام انجام دهید.

بهتر است ابتدا تمامی دوستان و آشنایانتان پست موردنظر را حمایت کنند و بالا ببرند و سپس که همه ان ها اینکار را انجام دادن اقدام به خرید لایک برای عکس خود کنید. توجه داشته باشید ما لایک رایگان نداریم و باید تعداد موردنظر را خریداری کنید

مدت زمان انجام کار هم به شما بستگی دارد و میتوانیم بین یک ساعت تا 48 ساعت انجام دهیم و اونایی که عجله دارند سریع و اونایی که میخواهند کم کم زیاد بشه هم با حوصله و طی مدت بیشتر انجام خواهیم داد.

 

قیمت خرید لایک تلگرام

 

قیمت تعرفه لایک تلگرام به شرح زیر است.

 

100 لایک = 15 هزار تومان

200 لایک = 30 هزار تومان

300 لایک = 45 هزار تومان

400 لایک = 60 هزار تومان

500 لایک = 75 هزار تومان

600 لایک = 90 هزار تومان

 

 

برا هماهنگی و خرید لایک ارزان تلگرام و توضیحات بیشتر با ما ارتباط برقرار کنید

 

ارسال پیام در تلگرام

 

 

چگونه اعتماد کنیم؟

ما به شما حق میدهیم که دودل باشید و نگران این باشید که نکنه وجه پرداخت بشه و رای ها صورت نگیرد ولی برای اعتماد بیشتر و اینکه آیا حتما اینکارو انجام میدهیم باید بدانید که ما مدت زیادی است که فعالیت میکنیم و سایت های متعددی داریم و با پشتیبانی عالی و رضایت صد در صدی مشتریا در خدمت شما هستیم. برای اطمینان از کار ما به این صفحه رفته و اسکرین شات مشتری های قبلی و رضایت آن ها را ببینید. اگر با این ها هم راضی نشدید ما میتوانیم پست شمارو شروع به کار کنیم و کمی که افزایش یافت اقدام به پرداخت وجه کنید.

Post Author: Admin

You may also like

لایک برای چالش مسابقه | لایک برای رای گیری

لایک برای چالش مسابقه یا لایک برای رای گیری میخواهید

تشخیص لایک فیک تلگرام

  اگر تا به حال در رایگیری های برگزار شده

چالش هفت سین در تلگرام

با فرا رسیدن نوروز 97 ضمن عرض تبریک و آرزوی