افزایش بازدید تلگرام

 

تلگرام سال گذشته قابلیت ساخت کانال را اضافه کرده است که مزیت هایی را نسبت به سوپرگروه دارد و نام آن را (Channel) گذاشته است. پست های در کانال ها قرار داده میشود به ازای هر کسی که از آن دیدن کند یک بازدید اضافه میکند و تا بینهایت میتواند زیاد شود. بازدید های یک پست فقط با دیدن اشخاص همون کانال افزایش نمیابد و هر کس در گروهها و پیام های فوروراد شده از آن دیدن کند بازدید اون پست افزایش می یابد. فرض کنید یک کانال مسابقه برگزار کند و بگه هر کس بازدید آن بیشتر باشد اول است، پس شما باید همون پست را در بین دوستان، آشنایان، همکاران و … انتشار دهید تا بازدید آن زیاد شود. بعضی وقتا نیاز به بازدید زیادی دارید و چنتا ویو جوابگوی نیاز شما نمیباشد پس باید چیکار کنیم؟ یکی از بهترین مکان ها برای افزایش بازدید پست تلگرام که بدون دردسر باشد گروه و سوپرگروه هاست که میتوانید خودتون در اونها پخش کنید و سین پست خود را تا حدودی افزایش دهید. بعضیا وقت اینکارو ندارند یا به گروههای زیادی دسترسی ندارند پس باید چیکار کنند؟

 

افزایش سین تلگرام

 

صدها کانال و هزاران سوپرگروه تلگرامی داریم که میتوانیم بازدید عکس یا پست شما را افزایش دهیم به هر تعدادی که نیاز داشته یاشید اون بنر را سین میزنیم و ویو آن را افزایش میدهیم. هر بنر مجازی که داشته باشید مثل تبلیغ چالش و … میتوانیم ویو اون را بالا ببریم یدون اینکه کاری انجام دهید. فقط کافیست سفارش دهید و بنر خود را برای ما فوروارد کنید و بقیه کار را به ما بسپارید تا بازدید کاملا واقعی برای شما بیاوریم.

 

برای خرید بازدید پست تلگرام به ما در تلگرام پیام دهید

 

ارسال پیام در تلگرام

 

نکات مهم در باره افزایش سین تلگرام :

  • افزایش سین تلگرام برای پست شما فقط در کانال ها و سوپرگروهها انجام میشود و ربات افزایش بازدید و اینجور چیزا در کار نیست.
  • افزایش ویو تلگرام برای پست های که با قوانین کشور مغایرت داشته باشند پذیرفته نخواهد شد.
  • امکان هک بازدید پست تلگرام وجود ندارد.
  • افزایش بازدید عکس در تلگرام رایگان نداریم.
  • برای اطلاع از قیمت افزایش بازدید با ما در تلگرام گفتگو کنید

 

 

Post Author: Admin

You may also like

برنامه Telegram Seener نرم افزار سین زدن پست های کانال

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام برای کامپیوتر (Telegram Seener)

آموزش دیلیت اکانت تلگرام کامل و همیشه Deleted Account Telegram

روش دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟ برای دیلیت اکانت تلگرام

لایک برای چالش مسابقه | لایک برای رای گیری

لایک برای چالش مسابقه یا لایک برای رای گیری میخواهید