افزایش بازدید تلگرام

 

تلگرام سال گذشته قابلیت ساخت کانال را اضافه کرده است که مزیت هایی را نسبت به سوپرگروه دارد و نام آن را (Channel) گذاشته است. پست های در کانال ها قرار داده میشود به ازای هر کسی که از آن دیدن کند یک بازدید اضافه میکند و تا بینهایت میتواند زیاد شود. بازدید های یک پست فقط با دیدن اشخاص همون کانال افزایش نمیابد و هر کس در گروهها و پیام های فوروراد شده از آن دیدن کند بازدید اون پست افزایش می یابد. فرض کنید یک کانال مسابقه برگزار کند و بگه هر کس بازدید آن بیشتر باشد اول است، پس شما باید همون پست را در بین دوستان، آشنایان، همکاران و … انتشار دهید تا بازدید آن زیاد شود. بعضی وقتا نیاز به بازدید زیادی دارید و چنتا ویو جوابگوی نیاز شما نمیباشد پس باید چیکار کنیم؟ یکی از بهترین مکان ها برای افزایش بازدید پست تلگرام که بدون دردسر باشد گروه و سوپرگروه هاست که میتوانید خودتون در اونها پخش کنید و سین پست خود را تا حدودی افزایش دهید. بعضیا وقت اینکارو ندارند یا به گروههای زیادی دسترسی ندارند پس باید چیکار کنند؟

 

افزایش سین تلگرام

 

صدها کانال و هزاران سوپرگروه تلگرامی داریم که میتوانیم بازدید عکس یا پست شما را افزایش دهیم به هر تعدادی که نیاز داشته یاشید اون بنر را سین میزنیم و ویو آن را افزایش میدهیم. هر بنر مجازی که داشته باشید مثل تبلیغ چالش و … میتوانیم ویو اون را بالا ببریم یدون اینکه کاری انجام دهید. فقط کافیست سفارش دهید و بنر خود را برای ما فوروارد کنید و بقیه کار را به ما بسپارید تا بازدید کاملا واقعی برای شما بیاوریم.

 

برای خرید بازدید پست تلگرام به ما در تلگرام پیام دهید

 

[otw_shortcode_button href=”https://t.me/likevot” size=”medium” icon_type=”general foundicon-mail” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-green” target=”_blank”]ارسال پیام در تلگرام[/otw_shortcode_button]

 

نکات مهم در باره افزایش سین تلگرام :

  • افزایش سین تلگرام برای پست شما فقط در کانال ها و سوپرگروهها انجام میشود و ربات افزایش بازدید و اینجور چیزا در کار نیست.
  • افزایش ویو تلگرام برای پست های که با قوانین کشور مغایرت داشته باشند پذیرفته نخواهد شد.
  • امکان هک بازدید پست تلگرام وجود ندارد.
  • افزایش بازدید عکس در تلگرام رایگان نداریم.
  • برای اطلاع از قیمت افزایش بازدید با ما در تلگرام گفتگو کنید

 

 

نویسنده: Admin

مطالب خواندنی سایت

برنامه Telegram Seener نرم افزار سین زدن پست های کانال

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام برای کامپیوتر (Telegram Seener)

آموزش دیلیت اکانت تلگرام کامل و همیشه Deleted Account Telegram

روش دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟ برای دیلیت اکانت تلگرام

لایک برای چالش مسابقه | لایک برای رای گیری

لایک برای چالش مسابقه یا لایک برای رای گیری میخواهید