ربات pollbot

باز هم با یک ربات افزایش لایک تلگرام جدید، در پست های قبلی ربات های رای گیری vote و like را معرفی کردیم و با نحوه کار آنها آشنا شدیم . تلگرام دارای یک ربات دیگه هم با نام pollbot می باشد که به شما این امکان را میدهد تا یک سوال و رایگیری درست کنید و ان را مدیریت کنید. مثلا شما میخواهید نظر مخاطبان کانال خود را درباره یک وضوع بدانید و یا یک مسابقه طراحی کردید و میخواهید نفرات برتر را انتخاب کنید و به آن ه جایزه بدهید، بهترین کار اینه که با ربات pollbot اینکارو انجام دهید و یک رای گیری عالی بسازید و سپس در گروه یا کانالتان به اشتراک بگذارید.

برای آموزش ربات pollbot با ما همراه باشید…

برای شروع ابتدا از طریق این لینک ربات را استارت میکنیم و یا میتوانید در قسمت جستجوی تلگرامتان pollbot را سرچ کنید و سپس باتی که با عکس بالا وجود داره و انتخاب کنید و گزینه start/ را بزنید

برای ایجاد یک سوال از دستور newpoll/ استفاده کنید. بر روی کلید ارسال تب کنید یا میتوانید تایپ کنید و بعد ارسال بزنید. بعد آن از شما میخواد یک سوال ایجاد کنید که به هر زبانی میتوانید تایپ کنید.

حال باید گزینه های جواب مربوط به سوال را یکی یکی ارسال کنید – مثلا اگر سوالتان دو جواب دارد جدا جدا دو جواب را بنویسید و ارسال کنید – شما میتوانید ده تا گزینه هم انتخاب کنید و بعد از اینکه گزینه ها تمام شد دستور done/ را تایپ کنید تا تکمیل شود و آماده ارسال به گروه و کانال شود

پس از پیام موفقیت بودن شما باید بر روی لینک ایجاد شده کلیک کرده که باید تلگرام باز شود ولیست گفگتوهای شما نمایان شود، حالا اون گفتگویی که قصد دارید رای گیری در آن گذاشته شود را انتخا و پس از ورود به گفتگو گزینه ارسال را بزنید.

حالا منتظر بمانید تا اعضا نظرشون را انتخاب کنند. شما میتوانید امار لحظه ای و تعداد شرکت کنندگان و درصد آرا را هم دنبال کنید.

آموزش ربات pollbot

یک دیدگاه در “آموزش ربات pollbot

  • 1399-01-30 at 19:34
    Permalink

    باسلام
    من ربات تک رای میخاستم تا تو کانالها هرنفر فقط یه رای بتونه بده

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *