آموزش اضافه کردن لایک به پست های تلگرم

 

تلگرام از لحظه آغاز کارش تا حالا هر لحظه در حال پیشرفت است و امکانات متعددی به آن اضافه می‌ شود. مهمترین دلیل متمایز بود تلگرام نسبت به رقبا توسعه بات های گوناگون است که با استفاده از این بات ها کاربران می‌توانند به قابلیت ها و امکانت جالب و متفاوتی دست پیدا کند و همچنین هر شخص این اجازه را دارد که با دانش برنامه نویسی خودش یک بات طراحی کند. یکی از ربات هایی که در میان کاربران و مخصوصا مدیران کانال رواج یافته است، ربات لایک یا LikeBot هست. با کمک این بات میتوانید پست هایی با قابلیت لایک کردن اضافه کنید و در چنل خود قرار دهید تا اعضا آن را لایک کنند.

اگر شما مدیر یک چنل تلگرامی هستید و قصد دارید که یک عکس یا متن را در آن ارسال کنید و با گذاشتن دو آیکون لایک یا دیس‌ لایک نظرات کاربران و اعضای خود را در رابطه با اون پست بدانید در این شرایط میتوانید از ربات LikeBot  استفاده کنید این ربات این قابلیت‌ را در اختیار شما قرار می‌دهد تا برای هر پست 6 گزینه رای بزارید که کاربران بتوانند این گزینه ها یکی را به را به عنوان بازخورد پست شما شما انتخاب کنند. بنابراین در حین استفاده از ربات لایک تلگرام میتوانید هر نوع ایموجی یا متن و عددی استفاده کنید و مهیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. بهتر است از بات های رسمی که به شما معرفی میکنیم استفاده کنید، چون هم امن و مطمن است و هم امکان کلک زدن وجود ندارد.

چگونه ربات لایک را در تلگرام فعال و با آن یک نظرسنجی راه اندازی کنیم؟

ما قصد داریم در مطالب بعدی نحوه راه اندازی بات های رسمی تلگرام و آموزش استفاده از ان را آموزش دهیم، با کمک راهنمایی ها و تصاویر به راحتی میتوانید اینکار را انجام دهید.

Post Author: Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may also like

برنامه Telegram Seener نرم افزار سین زدن پست های کانال

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام برای کامپیوتر (Telegram Seener)

آموزش دیلیت اکانت تلگرام کامل و همیشه Deleted Account Telegram

روش دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟ برای دیلیت اکانت تلگرام

لایک برای چالش مسابقه | لایک برای رای گیری

لایک برای چالش مسابقه یا لایک برای رای گیری میخواهید